
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 32 |
| Packaging | Tray |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 65 MHz |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Current | 48 mA |
| Current - Receiving | 37 mA |
| Current - Transmitting | |
| Max Frequency | 108 MHz |
| Output Power | |
| Schedule B | 8542310000 |
Stock: 1083
Distributors
pcbx
Unit Price$4.48069
Ext.Price$4.48069
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.48069 | $4.48069 |
| 10 | $3.88651 | $38.86510 |
| 25 | $3.67962 | $91.99050 |
| 50 | $3.53619 | $176.80950 |
| 100 | $3.39834 | $339.83400 |
| 300 | $3.25110 | $975.33000 |
| 500 | $3.11023 | $1555.11500 |
| 1000 | $3.05980 | $3059.80000 |
